O Zeleném medvědovi

Internet se stal pro dnešní děti takovou samozřejmostí, že už si bez něj ani nedovedou představit život. Vyrůstají na něm od malička a aplikace na mobilu či tabletu už většinou umí ovládat dříve, než se naučí číst a psát. Uvědomují si ale nebezpečí, které se na internetu skrývá?

Na pomoc přichází Zelený medvěd, který vám s edukací vašich dětí pomůže. Děti jsou zábavnou formou testovány a vy získáte informace o tom, jestli má vaše dítě základní povědomí o tom, jak se chovat v internetovém prostředí a k tomu tipy, jak jej poučit a upozornit na nástrahy internetu.

Projekt Zelený medvěd je organizován společností Kaspersky Lab, která patří ke světovým leaderům v oblasti kyberbezpečnosti. Kaspersky Lab nabízí softwarová bezpečnostní řešení, která ochrání široké spektrum uživatelů od domácností, přes malé firmy až po velké korporace. Velkou důležitost příkládá bezpečnosti dětí na internetu. K tomu vytvořila speciální produkt s názvem Safe Kids a projekt Zelený medvěd, který je primárně určen pro děti od 9 do 11 let.

Služba Kaspersky Safe Kids je navržená tak, aby vám pomohla efektivně přistupovat k ochraně vašich dětí před nebezpečím, které se skrývá online. Díky tomuto řešení můžete buď zablokovat přístup svých dětí k určitým aplikacím a webovým stránkám nebo děti lépe informovat o nebezpečí prostřednictvím upozornění, že stránky nebo aplikace, na které chtějí vstoupit, jsou rizikové a mohou obsahovat nebezpečný obsah. Od nastavení časových limitů až po sledování online aktivit může služba Safe Kids poskytnout plnohodnotnou ochranu dětí před hrozbami, které se na internetu rozmáhají.

Medvěd s 3D brýlama